Konkurs Stargate Drum Contest to szansa dla perkusistów i zespołów pokazania się na dużej scenie i zagrania przed tysięczną publicznością zespołu Coma!

W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy stylistykę. Ponad 30 osobowe grono jury w składzie m.in Thomas Lang, JP Bouvet, Matt Garstka, Gergo Borlai, Artur Lipiński, Marcin Jahr, Robert Luty oceniać będzie perkusistów ich umiejętności, muzykalność i serce do gry.

FUNDATORZY I NAGRODY W KONKURSIE:

ZASADY:

1) wrzuć na You Tube swój DRUM COVER lub NUMER zagrany na żywo ze swoim zespołem

2) nazwij film:  WARSAW DRUM FESTIVAL – imię nazwisko lub nazwa zespołu – Stargate Drum Contest 2015 i oznacz go #warsawdrumfestival #wdf2015 #stargatedrumcontest #sdc2015

3) wypełnij formularz rejestracyjny dostępny poniżej

Formularz rejestracyjny dzięki, któremu możesz wziął udział w konkursie Stargate Drum Contest 2015!

Wypełnienie formularza jest jedynie wstępną rejestracją do konkursu.

Jeśli przejdziesz wstępną weryfikację, otrzymasz od nas e-mail z kwalifikacją do konkursu i numerem konta. Potwierdzeniem Twojego udziały będzie wpłata darowizny na rzecz Fundacji „Groove of Life”.

Dzięki niej dorzucasz swoją cegiełkę i pomagasz w rozwijaniu edukacji muzycznej w Polsce. Dodatkowo masz możliwość uczestniczenia w koncertach i warsztatach festiwalowych za połowę ceny.

DLA PERKUSISTÓW SOLO biorących udział w konkursie:

60 zł udział w konkursie + wejście na warsztaty i koncert COMY 4.09.2015

150 zł po 10.08.2015 190zł udział w konkursie i Full Pass upoważniający do uczestnictwa w całym festiwalu

690 zł po 20.08 790 zł udział w konkursie i VIP Pass upoważniający do uczestnictwa w całym festiwalu i koncertach w strefie VIP.

DLA PERKUSISTY Z ZESPOŁEM

250 zł udział w konkursie + wejście na warsztaty i koncert COMY 4.09.2015 dla całego zespołu + Full Pass dla perkusisty + możliwość kupienia przez członków zespołu passów festiwalowych (Full Pass, Day Pass, Party Pass) za połowę ceny.

REGULAMIN WDF 2015

Eliminacje odbędą się 4.09.2015 roku w Warszawie.

Finał konkursu w kategorii PERKUSIŚCI i ZESPOŁY obędzie się 4.09 przed koncertem COMY!
NAGRODY: perkusja  TD1-KV ufundowana przez firmę Roland, blachy i pady ufundowane przez firmę MEINL, komplet talerzy Istanbul Agop z hardcasem, talerze perkusyjne ufundowane przez firmę PAISTE

JURY:

Skład jury to ponad 30 znakomitych osobowości m.in artyści Warsaw Drum Festival i goście honorowi: Thomas Lang, JP BOUVET, dziennikarze Maciej Nowak (redaktor magazynu Perkusista), przedstawiciele wytwórni płytowych. dystrybutorzy sprzętu, przedstawiciele sklepów perkusyjnych, działacze na rzecz rozwoju perkusji w Polsce.

Ocenie podlegać będą filmy wideo i wykonanie na żywo.

SPECJALNA NAGRODA PUBLICZNOŚCI:

Twoi znajomi z facebooka mogą pomóc Ci znaleźć się w finale. Jeśli Twoje wideo się zakwalifikuje, udostępnimy je na naszym fanpagu. Jeśli uzbierasz najwięcej lajków otrzymasz nagrodę publiczności. Filmy które zostały zgłoszone po 25.08 nie wezmą udziału w walce o nagrodę publiczności.

Szczegóły na www.facebook.com/warsawdrumfestival/events.

Kliknij w ten link:

Facebook