O NAS

„Razem z grupą pasjonatów działamy, by pokazać jak rytm pomaga w życiu. Budowanie świadomości muzycznej i poprawa jakości życia to nasz cel, który realizujemy podczas festiwalu i przez cały rok inspirując rytmem. Biorąc udział w każdym naszym wydarzeniu pomagasz wspierać rozwój edukacji i kultury muzyczne w Polsce, za co z całego serca dziękuję.”

Agnieszka Trzeszczak

Dyrektor Warsaw Drum Festival

Prezes fundacji „Groove of Life”

  • Nowoczesna edukacja muzyczna

  • Rozwój osobisty

  • Zdrowy tryb życia z pasją

  • Budowanie relacji

  • Promowanie i szerzenie kultury rytmu

LUBISZ POMAGAĆ? DOŁĄCZ DO NAS!

Zostań promotorem i ambasadorem WARSAW DRUM FESTIVAL  

Wypełnij formularz

PHILOSOPHY

ZAINSPIRUJ SIĘ RYTMEM - SWOIM RYTMEM

RYTM

Bębny to pierwsze narzędzie komunikacji, które towarzyszyło nam od zawsze. Rytm obecny jest nie tylko w muzyce. Daje nam napęd do działania.

NON PROFIT

Cały dochód z imprezy jest przeznaczony na cele charytatywne. Dzięki Twojemu udziałowi dorzucasz cegiełkę do budowania i wspierania nowoczesnej edukacji w Polsce.

POMAGANIE

Muzyka uczy komunikacji i promuje wartości pracy zespołowej, integracji w grupie i wspierania się wzajemnie. Razem można więcej.

ROZWÓJ

Samodoskonalenie, szukanie swojego rytmu i odkrywanie naszych talentów.

[vc_column_inner width="1/1"][vc_column_text animate="none" delay="0"]Wspierać, odkrywać i promować Polską kulturę, przyczyniać się do szerzenia świadomości i pokazywać jak gra na instrumencie pomaga w rozwoju osobistym i w życiu.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="40px"][/vc_column_inner]

Fundacja Groove of Life

Fundacja Groove of Life (Rytm życia) jest organizatorem Warsaw Drum Festival i wielu inicjatyw mających na celu promocję edukacji muzycznej i zdrowego trybu życia. Jest również patronem szkoły Drum Academy, uznanej za najlepszą szkołę perkusyjną w Polsce przez czytelników Magazynu Perkusista. Założycielką fundacji jest Agnieszka Trzeszczak, perkusistka i działaczka na rzecz rozwoju edukacji muzycznej w Polsce.

KRS: 0000567282
NIP: 5213701634
Regon: 362057034
Forma prawna: FUNDACJA
Adres: ul. Ogrodowa 6, 05-500 Józefosław

REGULAMIN:

Fundacja Groove of Life przyznaje stypendia naukowe uczniom, osiągającym dobre wyniki w nauce. Stypendia przyznawane są w celu wyrównania szans edukacyjnych osobom potrzebującym wsparcia finansowego, jak również w celu promocji talentów i wspierania edukacji osób uzdolnionych.

Stypendium przeznaczone jest na pokrycie opłat za naukę i rozwój intelektualno-artystyczny stypendysty.

Stypendysta w sposób godny reprezentuje Fundację w swoim środowisku lokalnym oraz we wszelkich wpisach i publikacjach.

W 2017 roku fundacja wspiera uczniów stypendium naukowym w wysokości 1000 zł.

[vc_column_inner width="1/1"][vc_column_text animate="none" delay="0"]ZAINSPIRUJ SIĘ RYTMEM[/vc_column_text][vc_empty_space height="40px"][/vc_column_inner]
[vc_column_inner width="1/1"][vc_column_text animate="none" delay="0"]

Wspierać, odkrywać i promować Polską kulturę, przyczyniać się do szerzenia świadomości i pokazywać jak gra na instrumencie pomaga w rozwoju osobistym i życiu.[/vc_column_text][vc_empty_space height="40px"][/vc_column_inner]

DAROWIZNA

[vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column]